Měřické práce v obci Rochlov

Typ: ostatní
Měřické práce v obci Rochlov - zpřesnění polohy tras distribučních sítí nn ve vlastnictví ČEZ Distribuce, a.s.

dovolujeme si Vás tímto informovat, že naše firma Gefos a.s. bude na základě smlouvy o dílo s firmou ČEZ Distribuce, a.s. provádět v průběhu následujících čtyř týdnů měřické práce ve Vaší obci. Cílem našich činností je zpřesnění polohy tras distribučních sítí nn ve vlastnictví ČEZ Distribuce, a.s. Zpřesnění polohy se bude týkat jen části tras distribučních sítí nn v souhrnné délce cca 0,5 km. Trasy sítí budou nejprve vyhledány odbornými elektrikáři a vyznačeny ekologickým sprejem. Tyto značky během měsíce zmizí vlivem povětrnostních podmínek a neměly by být v žádném případě svévolně odstraňovány. Následně budou takto označené trasy geodeticky zaměřeny. Přítomnost našich pracovníků by neměla narušit běžný chod obce. Za nepříznivého počasí (především při sněhové pokrývce) může dojít k prodloužení doby potřebné k měření.

Vytvořeno: 7. 2. 2018
Poslední aktualizace: 7. 2. 2018 18:55